Gala­ve­čer

Vďaka vám sme 15.2.2018 prežili nádherný galavečer. Spoznali sme finalistov, ocenili sme víťazov a užili sme si úžasnú atmosféru. Ak si ju chcete pripomenúť, pripravili sme pre vás výber najkrajších momentov

Informácie pre hostí

Zámerom slávnostného galavečera je oceniť víťazov a zažiť príjemný večer v spoločnosti jedinečných ľudí. V rámci programu odovzdáme ocenenia v kategóriách Najlepší firemný vzdelávací / rozvojový program a Lektor Roka. Okrem toho budete mať príležitosť zažiť dvoch výnimočných odborníkov a dva rozličné pohľady na oblasť vzdelávania. Naše pozvanie prijali Robert Rasmussen - bývalý líder vývojového tímu, ktorý vytvoril najpredávanejší produkt spoločnosti LEGO všetkých čias – LEGO MINDSTORMS a Richard Justenhoven, produktový riaditeľ Aon assessment solutions, ktorému sa podarilo to čo málokomu. Spojil reálnu prax v psychológii organizácií a vedecký výskum, čím vytvoril pre zákazníkov v modernom business prostredí jedinečnú hodnotu.

Pre galavečer sme zvolili formu banketu, vďaka čomu si budete môcť naplno vychutnať zaujímavý program a príjemnú spoločnosť, ako aj výborné jedlo pod taktovkou šéfkuchára Ľubomíra Molnára. Celým podujatím Vás bude sprevádzať živá hudba. Veríme, že skvelú atmosféru si tak budete užívať do neskorých večerných hodín.

Galavečer sa uskutoční 15. februára 2018 v hoteli DoubleTree by Hilton v Bratislave.

Vstup na galavečer je možný len na základe registrácie a platnej vstupenky. Cena vstupenky na galavečer je 79 € (bez DPH). Pri nákupe dvoch a viac vstupeniek naraz je cena 70 € (bez DPH)/osoba. Cena vstupenky pre členov HRcomm je 65 € (bez DPH).

Registrovať sa a zakúpiť vstupenky je možné cez registračný formulár. Po odoslaní registračného formulára Vám zašleme zálohovú faktúru. Po jej uhradení Vám pripravíme vstupenku na meno, ktorú Vám zašleme v elektronickej podobe.

Pozvaní rečníci

profilová fotka

Robert Rasmussen

Robert Rasmussen, 13 rokov líder R&D oddelenia v LEGO EDUCATION, kde stál pri zrode najúspešnejšieho LEGO produktu všetkých čias – LEGO MINDSTORMS. Neskôr na čele spoločnosti Executive Discovery Ltd., ktorá vytvorila a spustila program LEGO SERIOUS PLAY (LSP). Robert v roli hlavného architekta metódy spolu so svojim tímom za niekoľko rokov z LSP vytvorili komplexnú a funkčnú metodiku, ktorú dnes pri strategickom plánovaní a rozhodovaní využívajú spoločnosti ako NASA, Google či Shell.

Po získaní magisterského titulu vo vzdelávaní na Royal Danish School of Education svoju kariéru postavil na skĺbení skúseností a teórií kreativity, učenia sa, hry a rozvoja organizácií. Vyše 15 rokov intenzívne spolupracoval s renomovanými dizajnérmi a výskumníkmi na Tufts University a MIT Media Lab v Bostone, aby spoločne vyvinuli a priniesli do praxe šikovné, jedinečné a praktické, jednoducho „hands-on“ učebné nástroje a pomôcky.

Jeho nepopierateľné skúsenosti, ktoré nadobudol počas pôsobenia v spoločnosti LEGO, a to že bol pri tvorbe myšlienky LSP od jej úplného začiatku prirodzene vyústilo do jeho súčasnej role. Dnes pôsobí najmä ako hlavný tréner pre túto metodiku a po celom svete zdieľa svoje rozsiahle know-how, či už pri tréningoch facilitátorov LSP alebo aj cez workshopy priamo u zákazníkov. Spolu s Perom Kristiansenom je autorom knihy „Building a Better Business with the LEGO SERIOUS PLAY method”.

profilová fotka

Richard Justenhoven

Richard Justenhoven je jedným z najuznávanejších pracovných psychológov a vedúcim expertom v oblasti dizajnu, implementácie a vyhodnocovania online hodnotenia.

Ako produktový riaditeľ v spoločnosti Aon Assessment Solution dohliada na vytváranie priekopníckych riešení, ktoré pomocou inovatívnych prístupov a technológií šitých na mieru spájajú teoretické znalosti z oblasti pracovnej psychológie a praktické skúsenosti z business prostredia.

Od roku 2013, kedy nastúpil do spoločnosti cut-e, podporil mnohých klientov v realizácii jedinečných projektov, zameraných na analýzu a zlepšovanie procesov v organizáciiách - napríklad výberové procesy, rozvojové plány, kompetenčné modely, assessment centrá, talent- programy a mnohé ďalšie.

Ako uznávaný autor sa venuje rôznym aspektom hodnotenia a publikuje v odborných časopisoch zameraných na tému riadenia ľudských zdrojov, či moderné metódy hodnotenia a psychodiagnostiky. Pravidelne tiež prednáša na medzinárodných konferenciách v oblasti psychológie alebo businessu. Hovorí plynule anglicky, nemecky a španielsky. Je nositeľom magisterského titulu z pracovnej a business psychológie na Hochschule Fresenius University of Applied Sciences v Hamburgu. Zameriava sa na témy ako sú inovácia, umelá inteligencia, gamifikácia, či vnímanie výberového procesu kandidátmi.

Program galavečera

  • Oficiálny začiatok galavečera je o 19:00. Hosťom odporúčame prísť v časovom predstihu kvôli registrácií medzi 18:30 a 19:00 hod.
  • Pre galavečer sme pripravili formu banketového sedenia a hostia budú sedieť podľa zasadacieho poriadku
  • Po úvodnom privítaní hostí bude nasledovať odovzdávanie cien víťazom v kategóriách Lektor Roka 2017 a Firemný vzdelávací program roka 2017
  • Obe kategórie slávnostne odovzdajú členovia odbornej poroty, ktorí hosťom priblížia aj kritériá a priebeh hodnotenia
  • Nasledovať budú vystúpenia pozvaných rečníkov
  • Prednáška a mini workhshop od Roberta Rasmussena, ktorý priblíži ako nám zmena z 2D do 3D pomôže rýchlejšie pochopiť problém, zmeniť monológ na konštruktívny dialóg a zvýšiť úroveň tímovej komunikácie
  • S Richardom Justenhovenom sa spoločne pozrieme na tému narcizmu v kontexte leadershipu a trénerstva
  • O ďalších zaujímavých témach sa budete môcť nielen s nimi porozprávať počas networking- part a zabaviť sa pri výbornom hudobnom programe do neskorších nočných hodín

Oblečenie na galavečer

Aby ste sa počas celého večera cítili príjemne a pohodlne, pre účasť na galavečeri je stanovené spoločenské oblečenie smart casual.