Gala­ve­čer

Vyvrcholením ankety Lektor Roka je slávnostný galavečer, ktorého cieľom je nachvíľu sa zastaviť a aspoň počas jedného večera venovať pozornosť tým, ktorí celý svoj život venujú pozornosť rozvoju a rastu iných.

Počas galavečera sa predstavia finalisti jednotlivých kategórií a ocenia víťazi ankety, pričom v rámci 2. ročníka odovzdáme ocenenia v kategóriách Lektor Roka, Kouč Roka a Soft-skill firemný vzdelávací/rozvojový program roka. Na účastníkov taktiež čaká zaujímavý program, pretože zámerom galavečera nie je len ukončiť anketu a odovzdať ceny, ale najmä zažiť príjemný večer v spoločnosti jedinečných ľudí, z ktorých je každý niečím výnimočný a predsa všetci zdieľajú niečo spoločné - nadšenie pre vzdelávanie a rozvoj.

Galavečer úvodného ročníka ankety Lektor Roka sa konal vo februári roku 2018 a priniesol mnoho krásnych zážitkov a spomienok. Chcete si prečítať viac o tom, kto všetko v tento večer vystúpil a kto si odniesol hlavné ceny? O prvom ročníku ankety Lektor Roka sa viac dozviete v archíve.

Rovnako ako minulý rok, tak aj teraz budeme odovzdávať ceny vo februári. Galavečer je plánovaný na 21. februára 2019. O mieste a o detailoch podujatia Vás budeme čoskoro informovať.